Пятница,03.04.2020,17:57:42
Приветствую Вас, Гость, не хотите войти?

ДПС України представляє мультфільм „Місто мрії”
Главная » 2006 » Октябрь » 13 » Колегія розглянула
15:12:43
Колегія розглянула
28 вересня 2006 року в приміщенні райдержадміністрації проведено планове засідання колегії, на якому розглядались актуальні проблеми сьогодення :
Першим питанням на порядку денному було питання про стан заходів щодо профілактики та боротьби з лейкозом великої рогатої худоби в районі. 3 цього приводу виступив заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Болгаров I.Д. Він проінформував присутніх про стан заходів щодо оздоровлення тваринництва району від лейкозу великої рогатої худоби. Було відзначено, що на даний період в районі налічується 3 неблагополучних господарства: „Вікторія”, „Маяк”, „Нива”, де неякісно і не в повному обсязі виконуються організаційно-господарські, ветеринарно-санітарні та спеціальні заходи по ліквідації лейкозу ВРХ, що стримує процес оздоровлення господарств. Після обговорення цього питання колегія постановила керівникам господарств всіх форм власності: дотримуватись в кожному господарстві виконання повного комплексу загальногосподарських заходів, та передбачені чинною інструкцією боротьби з лейкозом ВРХ; взяти на облік неблагополучні щодо лейкозу ВРХ господарства та встановити контроль за використанням молока.
Також в порядку контролю слухалось питання про підсумки підготовки дошкільних та загальноосвітніх. закладів району до 2006-2007 навчального року.
Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Нікольчева С.І. надала колегії інформацію стосовно підсумків підготовки дошкільник та загальноосвітніх закладів району до 2006-2007 року. Вона зазначила, що Кілійською районною державною адміністрацією, відділом освіти, керівниками ЗНЗ, педагогічними колективами спільно з органами: виконавчої влади та місцевого самоврядування було проведено організаційну та практичну роботу щодо підготовки навчальних закладів району до 2006-2007 навчального року.
На протязі літа поточного року проведено ремонт дахів НВК №№ 3,4, Вилківської ЗОШ №2, Дмитрівської ЗОШ, систем опалення НВК м.. Вилкове, заміну котлів в Мирнівській, Червоноярській ЗОШ, НВК "Кілійська ЗОШ № 3 - ліцей". Завершено поточний ремонт усіх навчальних закладів району. Вже придбано 75% від річної норми вугілля, до 1 листопада планується завершити забезпечення НВ3 паливом.
Для організації гарячого харчування школярів значно поліпшена матеріальна база шкільних харчоблоків. Так, усі заклади забезпечені водонагрівачами, посудом та іншим інвентарем. Придбані меблі для їдалень та холодильники. В усіх закладах призведено ремонт технологічного обладнання, що дасть змогу харчувати практично всіх школярів та працівників закладів освіти. Школи забезпечені частково вогнегасниками, медикаментами та іншим господарчим інвентарем. Було відзначено, що однією з важливих вимог до сучасної освіти є комп’ютеризація навчально-виховного процесу. На сьогоднішній день в Кілійському районі комп’ютеризовано всі школи І-ІІІ ступенів та одну І-ІІ ступенів. Зараз проводиться робота щодо під’єднання до мережі Інтернет відділу освіти, ЗНЗ м. Кілія та м. Вилкове. Однак у освітян району є ряд проблем : придбання автобусів для дітей та вчителів, які підвозяться в районі До навчальних закладів; завершення будівництва Лісківської та капітальний ремонт Червоноярськоїі ЗОШ. Докладач зазначила, що проблеми не, але існують і шляхи їх подолання.
Вже вкотре на колегії розглядаються фінансові питання. Начальник контрольно-ревізійного відділу в Кілійському районі Швидкий О.В. підсумував діяльність контрольно- ревізійного відділу. За 1 півріччя 2006 р. КРВ було охоплено ревізіями 15 підприємств, установ і організацій, в тому числі 14 бюджетних установ, також прийнято участь у роботі комісій управління агропромислового розвитку. Інформація про встановлені ревізією порушення _ фінансової дисципліни в деяких установах і організаціях та прийняті. заходи щодо їх ліквідації була направлена до райдержадміністрації, опубліковані дві статті в місцевій пресі. Проведена одна гаряча лінія щодо виконання бюджетів, цільового використання бюджетних коштів сільськими та міськими радами.
Заслухавши інформацію Каширіної Я. М. - інспектора відділу освіти райдержадміністрації щодо підсумків літнього відпочинку. З метою організації цієї роботи в наступному оздоровчому сезоні відділам освіти, молоді та спорту райдержадміністрації доручено розробити план дій щодо органiзаціі різних форм оздоровлення дітей старшого тa середнього шкільного віку в наступному 2007 році. Особливу увагу необхідно приділити підготовці та функціонуванню оздоровчого табору "Супутник".
Останнім пунктом порядку денного було питання про стан виконання делегованих повноважень виконкомом Дмитрівської сільської ради. Начальник
юридичного відділу апарату райдержадміністрації Георгієва E.О. ознайомила усіх присутніх з результатами перевірки та заходами, які були розроблені по усуненню недоліків.
І на останок хочеться зазначити, що український вислів "не все так погано у нашому домі" надалі буде лише початком позитивних зрушень життя нашого району.

Відділ внутрішньої політики,
зв’язків з громадськими організаціями тa
3МІ райдержадміністрації

Поделиться:
Просмотров: 2631 | Добавил: Администратор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]