Вторник,26.05.2020,21:07:14
Приветствую Вас, Гость, не хотите войти?

ДПС України представляє мультфільм „Місто мрії”
Главная » 2018 » Июль » 24 » «Країна здоров’я»
09:54:26
«Країна здоров’я»

Напевно надовго запам’ятається дітворі Кілії неділя, 8 липня. Саме тоді в сквері Прапору зібралося більше 200 дітей на спортивно-розважальний захід «Країна здоров’я», організатором якого був молодіжний рух «Сильне покоління» за підтримки Церкви християн-адвентистів сьомого дня та за сприянням місцевої влади.

Організатори планували, що у цьому заході візьме участь від 50 до 100 діточок різного віку. Але те, що відбулось, перевершело всі очікування – бажаючих виявилося набагато більше.

Сквер Прапору наповнився музикою, дитячим сміхом та гамором. Всіх бажаючих реєстрували та розподілили на команди. І вже командами розпочали подорож «Країною здоров’я» під керівництвом ведучих та головного персонажа свята – ведмедика Гоші. Всі команди проходили вісім станцій здоров’я під назвами «Свіже повітря», «Чиста вода», «Сонячне світло», «Здорове харчування», «Фізичні вправи», «Відпочинок», «Стриманність», «Духовність». Проходячи їх, діти мали змогу не тільки взяти участь у цікавих конкурсах та естафетах, а й почути багато цікавого про те, що потрібно робити, щоб бути здоровим як фізично, так і духовно.

Дітки приймали участь у спортивних змаганнях, де мали змогу помірятися силами у перетягуванні канату, пострибати на великих м’ячах, проповзти через тунель, малювати крейдою, прикрасити себе безкоштовним аквагримом, а також весело робити мильні бульбашки. 

Дорослі також не стояли осторонь, а з захопленням спостерігали за всім, що відбувалось, а іноді деякі батьки та бабусі підходили, щоб разом зі своїми дітьми, згадуючи дитинство, пускати мильні бульбашки. Ведмедик Гоша з радістю брав малюків на спину і всіх веселив.

Таке чудове і корисне спортивно-розважальне свято для дітвори Кілії проводилось вперше, та воно вдалося. Найкращим його результатом і найбільшою нагородою для організаторів стали дитячі посмішки і запальний сміх, а він, як відомо, продовжує життя. Сподіваємося, що діти, крім яскравих вражень, отримали і ненав’язливий повчальний урок, і що хоча б частина з них відтепер робитимуть ранкову зарядку, прагнутимуть вести здоровий спосіб життя.

На завершення подорожі «Країною здоров'я» всі учасники отримали смачні подаруночки від ведмедика Гоші.

Організатори сподіваються, що всі діти, які пройшли «Країну здоров’я», будуть здорові.

Але на цьому заходи не закінчаться, молодіжний рух «Сильне покоління» планує протягом тижня з 9 по 12 липня о 16 год. проводити «Канікулярну школу» для діток віком 6-12 років, на якій будуть проходити майстер-класи, ігри, музика та спів. зустріч проводять студенти різних учбових закладів України.

Від всіх батьків, які були на святі, висловлюю щиру подяку організаторам та побажаю подальшого натхнення та успіхів в усіх справах.

Ганна Лехова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поделиться:
Категория: Публикации ДЗ | Просмотров: 560 | Добавил: korr | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]