Четверг,06.08.2020,07:58:18
Приветствую Вас, Гость, не хотите войти?

ДПС України представляє мультфільм „Місто мрії”
Главная » 2018 » Май » 25 » Стежками Каменяра
08:48:40
Стежками Каменяра

Марія Морозан, учениця 7-Б класу НВК школа № 3 – ліцей посіла перше місце у Всеукраїнському літературно-мистецькому конкурсі «Стежками Каменяра».

Цей конкурс в масштабах країни проводився вперше, раніше його проводили лише на регіональному рівні, і мав на меті посилити творчу мотивацію у вивченні учнями творчості Івана Франка через створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах, у яких працював Іван Франко, та дослідити його літературну спадщину, наукову, культурологічну та громадську діяльність.

У творчих змаганнях взяли участь понад 2000 талановитих школярів із усієї України. Учні представляли свої проекти в чотирьох номінаціях – «Проза», «Поезія», «Драматургія», «Найкраща ілюстрація до творів Івана Франка» – у двох вікових категоріях: 6-11 та 12-16 років відповідно.

Найбільше конкурсних робіт надійшло в номінації «Найкраща ілюстрація до творів Івана Франка» – 854; у номінації «Поезія» – 568; «Проза» – 466; «Драматургія» – 18.

– Марія брала участь в номінації «Драматургія». Вона написала сценарій «Свято мови». Дуже філософська робота, в яку дівчинка вклала глибокі думки для свого віку. По сюжету козак приїжджає з походу, а мови немає – всі розмовляють російською. Тож він починає шукати де ж його мова, його коріння, – розповідає Маріччина вчителька української мови та літератури Ірина Штегеран.

За словами вчительки, переможниця конкурсу дуже талановита дівчинка.

– Вона пише. Пише твори, вірші. Я завжди беру її роботи для участі в різних конкурсах – обласних, районних. Якось вона написала сценарій якій потім діти розіграли, захищаючи шкільний проект.

А відзначення переможців дипломами та призами заплановане на 27 травня у м. Київ біля пам’ятника Іванові Франкові, напередодні річниці смерті Великого Каменяра.

Підготувала

Олеся Ланцман

Поделиться:
Категория: Публикации ДЗ | Просмотров: 484 | Добавил: Олеся_Ланцман | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]