Воскресенье,12.07.2020,04:12:01
Приветствую Вас, Гость, не хотите войти?
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Just_Fun, korr, TeEd  
Килийский форум - форум г. Килия. Общение, объявления » Эмигрантские встречи: общение тех, кто временно или навсегда покинул Родину. » Общий раздел » Подарунок чоловіку
Подарунок чоловіку
СашаПоловецДата: Понедельник, 29.06.2020, 19:46:13 | Сообщение # 1
Лейтенант
Статус: Offline
Форумчани, всім привіт. Потрібна допомога досвідчених мисливцев, у мого чоловіка скоро день народження, він дуже сильно захоплюється полюванням, хочу йому щось подарувати. Порадьте який-небудь інтернет-магазин.

ВасилийРонинДата: Понедельник, 29.06.2020, 19:50:36 | Сообщение # 2
Рядовой
А ви не хочетезапитати у чоловіка, що йому подарувати? Ви можете зайти на цей і вибрати, а щоб не помилитися то купіть краще хороший спінінг або котушку, а краще і те і інше, навіть якщо у нього все це є, то зайвим воно точно не буде, тим більше якщо він захоплюється полюванням.

Сообщение отредактировал ВасилийРонин - Понедельник, 29.06.2020, 19:50:49

Dariya_AДата: Понедельник, 29.06.2020, 19:52:08 | Сообщение # 3
Новобранец
Так подаруйте йому гроші, я своєму чоловікові останнім часом тільки такі подарунки роблю. Він купує, що йому потрібно, і що йому хочеться.

ДемидМироновДата: Понедельник, 29.06.2020, 20:20:33 | Сообщение # 4
Рядовой
Якщо він дійснозатятий мисливець, то я думаю він буде раз ось такого костюма https://camotec.ua/shop/category/kostyumi-dlya-polyuvannya-i-ribolovli . Це одяг, яка спеціально зробленадля мисливців і рибалок. Вона зшита зі спеціальної тканини, в якій комфортно в будь-яких погодних умовах.

Сообщение отредактировал ДемидМиронов - Понедельник, 29.06.2020, 20:20:57

geedfasДата: Суббота, Вчера, 20:37:04 | Сообщение # 5
Новобранец
Купила мужу в подарок  новый смартфон iphone se 128gb red  -отличный гаджет за свои деньги ,до 600 дол лучше варианта я не нашла .

Килийский форум - форум г. Килия. Общение, объявления » Эмигрантские встречи: общение тех, кто временно или навсегда покинул Родину. » Общий раздел » Подарунок чоловіку
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: